Karate Shotokan Praha nábor

NÁBOR

Od19.září 2015  probíhá nábor do oddílu karate v DDM Praha 2 , Slezská 920/21 ,Vinohrady.  Od 17.30 pro děti od 8 – 12 let, od 19.00 pro starší od 15 let.

Tréninky budou probíhat v DDM Praha 2, pro mladší ( 8 – 12 )  od 17.30 do  19.00,   starší ( 15 a více ) začínají  od 19.00 do 20.30

SKD PrahaVítáme všechny zájemce o karate, které je vhodné pro všechny bez omezení.Karate rozvíjí přirozenou pohybovou aktivitu,posiluje tělo i mysl,zvyšuje sebevědomí, sebekázeň a naučí vás i základy sebeobrany.Tréninky vedou trenéři, kteří jsou držiteli mistrovských stupňů a trenérských zkoušek min 3.třídy. Spodní věková hranice není pevně stanovena,ale v našem oddíle doporučujeme věk od 6 let. Horní věková hranice není stanovena, záleží na každém jak se cítí :-).

Pořádáme pravidelná letní soustředění, která jsou zaměřena na zvýšení fyzické kondice a zlepšování technické vyspělosti.V našem oddíle nejsme zaměřeni na SKD Prahasportovní výsledky,ale na rozvoj každého jednotlivce v rámci jeho fyzických možností a je v jeho zájmu, aby se zlepšoval,musí sám chtít,jinak žádného pokroku nedosáhne.Při pravidelných zkouškách na výkonostní stupně je hlavním kritériem jeho snaha odevzdat maximum v rámci svých možností.

I když je možné se do oddílu přihlásit kdykoli,doporučujeme využít   termín náboru v září, aby nový zájemce nemusel dohánět ostatní. Tréninky si lze nezávázně vyzkoušet a rozhodnout se později, na začátek potřebujete pouze triko a tepláky, cvičí se na boso. V našem oddíle jsou převážně žáci a mladší dorostenci, pro otevření kursu sebeobrany karate pro dospělé a ženy je minimální počet 10 zájemců.

Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme ve fóru,popřípadě e-mailem nebo při telefonickém kontaktu.

NAVRCHOLU.cz

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich